Skontaktuj się z naszym doradcą 501 193 092

Dbamy o dobry klimat Twoich pomieszczeń klimatyzacja
 
klimatyzacja shape

O firmie

Z przyjemnością chcielibyśmy zaprezentować Państwu naszą ofertę związaną z usługami klimatyzacji i wentylacji. Jesteśmy firmą działającą na polskim rynku od 11 lat. Oferowana przez nas klimatyzacja i wentylacja charakteryzuje się wysoką i sprawdzoną niezawodnością. Nasze usługi świadczyliśmy w największych galeriach handlowych w Warszawie. Mamy za sobą lata doświadczeń, które procentują przy każdym powierzanym nam projekcie. Naszą domeną jest sumienność, pracowitość, terminowość, co potwierdzają liczne listy referencyjne.

Zespół tworzący SYSTEM-X składa się z wykwalifikowanych pracowników, dla których praca to przyjemność, co przekłada się na jakość wykonywanej pracy. Powierzone nam zadania są wykonywane z największą dokładnością przez naszych pracowników. Pragniemy, aby logo firmy oraz jego barwy kojarzyły się z porządkiem, bezawaryjnością oraz wysokim poziomem wykonywanych usług. Nasz usługi świadczymy na terenie całej Polski.

klimatyzacja zdjęcia
 

SYSTEM-X - klimatyzacje, wentylacje, klimatyzatory, wentylatory, klimatyzacja, wentylacja - 501-193-092, system-x@system-x.pl

partnerzy systemX hr bottom

Copyright 2010 By System-x. All rights reserved.

Agencja interaktywna Xelibri